Jak pracuji?

Mým cílem je, abyste se u mě cítili podobně, jako když si zajdete do wellnessu, kde se naložíte do vířivky, zajdete si na masáž a necháte se hýčkat.

V mentálním wellness se se stejnou péčí postaráme o Vaši mentální a duševní stránku. Ať už se potřebujete zklidnit, zpracovat negativní emoce, probrat svůj problém nebo nastartovat životní změnu. Mentální wellness je bezpečné prostředí, kde se Vám vždy dostane pochopení a prostor k hledání odpovědí v sobě.

Koučink je metoda, která Vám může pomoci najít řešení životních problémů, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a umožnit rozvíjet se. Jednoduše by se dalo říci, že je koučink proces pokládání těch správných otázek. Kouzlo koučinku spočívá v tom, že odpovědi na tyto otázky naleznete vždy sami u sebe. Stejně tak zodpovědnost za výsledky spočívá vždy na Vašich bedrech.

Pomocí vhodně kladených otázek se Vám budu snažit pomoci, abyste řešení svých problémů, odpovědi, které hledáte nebo sílu ke změně našli sami v sobě.

EFT (neboli Emotional Freedom Technique) je technika, která využívá akupresurních bodů na těle a která předpokládá, že za všemi našimi problémy stojí příčina v poruše našeho energetického systému. V současnosti už patří ve světě EFT mezi uznávané terapeutické metody.

V praxi to vypadá tak, že prostřednictvím poklepávání na akupresurní body na Vašem těle, společně odstraňujeme z Vašeho energetického systému nezpracované emoce. Poklepávání si můžete provádět podle instrukcí i sami.

Co mám za sebou?

- MINDSET COACH (Mindset Academy)
- Faster EFT a EFT2 (EFT centrum CB)

- Mindset coaching
- Techniky koučinku
- Faster EFT 1
- Faster EFT 2
- Kurz krizové intervence

- Základy koučování
- Rogersovská psychoterapie
- Tělesný koncept, vývoj vztahu k tělu, psychoterapie
- Psychoterapie poruch příjmu potravy